Indywidualne Lekcje Śpiewu

EGOsing – śpiewaj na całego!

Czy wiesz, jak wielki głos posiadasz? Być może często zastanawiasz się nad tym, jak to z nim naprawdę jest. Jak wielki potencjał jest jeszcze do odkrycia? Ile przed Tobą zachwytów? Inspiracji? Motywacji? Wzruszeń? Może masz ochotę zaśpiewać na całego? Zapraszam do wspólnego odkrywania!

Jestem trenerką wokalną, certyfikowanym nauczycielem śpiewu metodą EGOsing, wokalistką, autorką tekstów, pisarką oraz entuzjastką wszelkich form sztuki. Zajęcia prowadzę metodą coachingową, w sposób interaktywny, maksymalnie angażujący uwagę uczestnika. Indywidualne lekcje śpiewu skupiają się na nauce swobodnego posługiwania się głosem na całej jego skali, ale również obycia scenicznego.

Wiedza i doświadczenie z zakresu pedagogiki umożliwiają mi prowadzenie zajęć w sposób personalistyczny. Niezależnie czy jest to nauka śpiewu dla dzieci, czy dla dorosłych, warsztaty są maksymalnie skoncentrowane na uczestniku. Pracuję przy akompaniamencie pianina – ćwiczenia dostosowuję do aktualnych możliwości uczestnika, sukcesywnie podnosząc ich poziom trudności w miarę jego rozwoju.

Agata Campr Graber certyfikat
Nauka śpiewu i grania

Nauka śpiewu na miejscu oraz przez Internet

Prowadzę warsztaty stacjonarne w Warszawie, na które zapraszam wszystkich, chcących pracować nad głosem! Lekcje śpiewu dla dzieci są nie tylko rozrywką. Mogą nauczyć radzenia sobie ze stresem, co pomoże im podczas wystąpień publicznych w szkole. Z tego powodu nauka śpiewu dla młodzieży może okazać się strzałem w dziesiątkę, aby przełamać wstyd i pewniej operować swoim głosem. Jeżeli poszukujesz trenerki śpiewu, to zapraszam również na warsztaty w formie zdalnej. Lekcje wokalne online przygotowuję indywidualnie dla każdego. Ćwiczenia dobieram w taki sposób, aby Twój głos zaczął brzmieć swobodnie, niezależnie od sytuacji. Nauka śpiewu przez Internet to nie tylko lekcje emisji, ale również zachowań na scenie. Nabierzesz dzięki nim pewności siebie i swoich umiejętności. Śpiewanie, to przekazywanie komunikatów i emocji słuchaczom. Nauka śpiewu online sprawi, że Twój głos dotrze do każdego! Zapraszam do zapoznania się z tematami przekazywanymi na zajęciach.

Zalety uczestnictwa w kursie emisji głosu

Swobodne używanie cudownego instrumentu, jakim jest głos, przydaje się nie tylko w występach na scenie. Dzięki swobodzie i prawidłowemu zwarciu strun głosowych można dłużej mówić bez pojawiającego się bólu gardła, dlatego lekcje śpiewu dla dorosłych sprawdzają się doskonale dla nauczycieli, wykładowców, a także osób pracujących w obsłudze klienta. Odpowiednie ćwiczenia pomogą w zredukowaniu ryzyka powstawania chorób układu oddechowego. Zapraszam na zajęcia z emisji głosu każdego, kto chce brzmieć pewnie i wyraźnie bez narażania swojego zdrowia. Głos jest instrumentem, którego również trzeba nauczyć się używać. Doskonale w tym sprawdzi się zarówno lekcja śpiewu online, jak i stacjonarna. Niezależnie od formy prowadzenia zajęć wybieram ćwiczenia dopasowane do poziomu umiejętności uczestników, tak aby mogli stopniowo nabierać pewności siebie. Prywatne lekcje śpiewu są świetnym sposobem na przełamanie tremy. Indywidualnie podchodzę do każdego uczestnika, aby mógł używać pełni swojego głosu. Profesjonalne lekcje śpiewu mogą uzewnętrznić miłość do muzyki, a także pomóc w lepszym przekazywaniu emocji. Prowadzone przeze mnie zajęcia sprawią, że mniej stresujące staną się dla Ciebie wystąpienia publiczne czy rozmowy ze współpracownikami. Kurs emisji głosu sprawdzi się doskonale dla każdego, kto chce się nim dobrze posługiwać. Zapraszam do kontaktu!

Dlaczego technika jest tak ważna?

Odpowiednia technika śpiewu, czyli swobodna emisja głosu polegająca na uzyskaniu prawidłowego zwarcia strun głosowych, a przez to pięknego, unikatowego brzmienia, pojemnej skali, ciągłości i nośności głosu oraz eleganckiego wibrato, jest konieczna, jeżeli chcemy przekazywać emocje i zachować integralność formy i treści. To jest rdzeń i najważniejszy element naszych lekcji śpiewu. Jednak w istocie ważne jest wszystko – zarówno to co, ale też jak śpiewamy. Ludzie na ogół są empatyczni i podświadomie czują kiedy jest nam wygodnie, a kiedy nie. Ich neurony lustrzane wyłapują nasz ból, dyskomfort i strach. A przecież nie chcemy powodować u naszej publiczności takich wrażeń. Chcemy raczej zachwycać i wzruszać. Pragniemy by nasze wysokie dźwięki były krystalicznie czyste i potężne, a przy tym wygodne. Naukowcy udowodnili, że multitaskig ( wielozadaniowość) to mit. Umysł ma już i tak za dużo do ogarniania. Należy skupić się na przekazie, a wpojona technika przyjdzie z pomocą. Ona powoduje, że możemy bez obaw być prawdziwi, a nasz przekaz jest spójny. Jak wpoić sobie technikę? Ćwiczyć cierpliwe, z dbałością i uwagą. Przykładać się do powierzonych zadań. Być skupionym. Lekcje uczą koncentracji, ale także – dzięki wdrażanej metodzie coachingowej – pozwalają uczestnikowi lepiej zrozumieć zagadnienie również w aspekcie intelektualnym.  Piękny głos będzie nagrodą za każdą poświęconą mu godzinę. Traktuj go z miłością.

Nauka - Wiedza przekazywana na zajęciach:

 • Jak odkryć prawdziwą barwę swojego głosu?
 • Podstawy emisji głosu EGOsing®
 • Sposób na czyste śpiewanie.
 • Jak śpiewać bez załamań głosu?
 • Jak sprawić, by głos brzmiał potężnie?
 • Jak zaakceptować i pokochać swoje brzmienie?
 • Uzyskanie prawidłowego domykania się strun głosowych.
 • Jak powiększyć skalę głosu?
 • Jak zwiększyć pewność siebie?
 • Jak panować nad stresem?
 • Jak efektywnie się komunikować?
 • Jak wplatać w występ emocje?
 • Jak przeistoczyć niedociągnięcia w atuty?
 • Jak być „tu i teraz”?
 • Jak słuchać i jak przemawiać?
 • Jak umiejętnie kierować uwagą słuchaczy, aby chcieli jeszcze?
 • Rozwój osobowości i wrażliwości artystycznej.


Nabywane umiejętności - cele naszych zajęć:

 • Bezwysiłkowe i swobodne posługiwanie się głosem na całej jego skali.
 • Świadomość, że dźwięczność i potęga głosu nie tkwi w nadużywaniu siły, tylko w optymalnym zwarciu strun głosowych.
 • Uświadomienie własnego potencjału  oraz umiejętne jego pielęgnowanie i wykorzystanie na wielu płaszczyznach;
 • Przełamanie wstydu i strachu ( podstawy psychologii), dumna, pewna postawa. 
 • Zdolność przemawiania i porwania słuchaczy.
 • Asertywność i wdzięk. 

– Przyjść, być i dać się zainspirować.

– Na warszawskim Targówku, Ul. Samarytanka.

Zapraszam:

Kładę nacisk na:

Współpracuję z profesjonalnymi muzykami sesyjnymi.


Cennik/Zajęcia

 35 minut – 70 zł

60 minut – 100 zł

90 minut – 150 zł

120 minut – 180 zł

Gotowy/a zacząć swoją przygodę ze śpiewem?

Skontaktuj się ze mną!